Stavební a zednické práce, zateplování

Zednické práce : Frýdek-Místek, Hukvaldy, Příbor

Jednou z hlavních náplní naší firmy jsou bezesporu všechny druhy zednických prací.

Jedná se o rozsáhlé stavební úpravy ve stylu hrubých staveb rodinných domů, nebo přímo rodinných domů na klíč.
Provádíme různé druhy rekonstrukcí a renovací bytových jader, přestavujeme panelákové byty, kde bouráme staré nevyhovující příčky a budujeme nové sádrokatonové zdi podle přání našich zákazníků nebo návrhu projektanta.

Dlouhodobě se zabýváme zateplovacími činnostmi, mnohdy právě v rámci programu Zelená úsporám, kde figurujeme jako registrovaní partneři. V rámci těchto zateplovacích prací používáme různé materiály a provádíme zateplení v rozsahu stanoveném projektantem. Samozřejmě po typickém zateplení následuje i realizace nové fasády a její malba.

Mnohdy při těchto zateplovacích pracech zateplujeme podkroví, kde při té příležitosti vznikají zajímavé podkrovní byty. Kromě samotného zateplení střechy tak provádíme veškeré sádrokartonářské práce, provádímě vnitřní omítky a mnohdy také realizujeme potřebný druh podlahy.

Kromě těchto rozsáhlejších zednických prací se ale nevyhýbáme ani drobnějším zednickým pracem, ke kterým patří veškeré opravy omítek (například po rekonstrukci elektroinstalace, nebo po provedení vodoinstalatérských a topenářských prací).

Mezi další zednické práce patří vešketé dozdívání, ať již komínů nebo příček apod.