Stavební a zednické práce, zateplování

Zelená úsporám

Zelená úsporám je státní dotace, která Vám pomůže ve dvou směrech :

  • pokud jste se připravovali na opravdu fasády, nátěr fasády, různé opravy, výměnu oken apod. můžete díky programu zelená úsporám ušetřit desítky až stovky tisíc, když právě tyto činnosti zahrnete do projektu…
  • pokud myslíte na budoucnost a chcete výrazně ušetřit za energie (především plyn či elektřinu v rámci vytápění). Zateplení vám totiž pomůže snížit tyto náklady o nemalé procento.

Úspory se zelenou úsporám jsou v řádech statisíců korun

Samotná úspora vždy závisí na velikosti objektu a rozsahu úprav, které jsou provedeny. Obecně se dá říci, že čím více zateplíte dům, tím větší dostaci dostanete. Nebo také – čím více se budete snažit o úsporu, tím víc vám stát přispěje.

V rámci projektů, které jsme realizovali ušetřili naši zákaznici v rámci rodinných domů i stovky tisíc!
Konkrétně na nové fasádě se dá ušetřit běžně kolem 70 000Kč, pokud využijete dotazi Zelená úsporám…

Desítky zateplovacích prací …

Naše firma se v minulých letech soustředila právě na zakázky spadající do zmíněného programu. Máme za sebou desítky prací, kdy jsme prováděli podřezávají domů, jejich izolaci, zateplování, rekontrukce fasád, výměny oken, rekonstrukce a zateplení podkroví apod.

Projektant je k dispozici …

S projektem se nemusíte trápit sami. K dispozici máme projektanta, který s Vámi zkontultuje možnosti a Vaše potřeby a následně Vám navrhne takový projekt, který pro vás bude nejefektivnější.